Úvodník

Napsal . (») v úterý 11. 11. 2014, přečteno: 2669×
titulka.jpeg

Každý časopis má na první stránce úvodník, tak jsem si říkala, že i tahle stránce si zaslouží svůj vlastní úvodník.

Dlouho jsem přemýšlela nad jménem blogu a potom mě napadl jednoduchý název v podobě Česká Bridget Jones. Bridget mám strašně ráda, protože dělá v podstatě to co všechny dívky/ženy na světě. Slibuje, že od zítra budeme jíst zdravěji, začneme cvičit či případně přestaneme kouřit a pít. Prostě zítra se ukážou naše lepší já a my budeme mít skvělou sebekontrolu, postavu a život celkově. Ale jak to tak bývá tyhle předsevzetí nám dlouho nevydrží a my jako Bridget pokračujeme v našich zajetých kolejích a divíme se, že nemáme buchty na břichu a taháme jednu za druhou.

Ale jak to změnit? Já doufám, že mi pomůže blog, protože jak píšou různé články v časopisech, tak když je Vás víc, tak jde všechno líp. Ale jsou tu taky komentáře, které mě můžou inspirovat k nějaké další změně nebo nápadu.

Lenost: není to anitak lenost v pravém slova smyslu, ale jako to že celý den dělám pořád něco, ale vlastně nic. Myslím, že většina z Vás nemusím vysvětlovat, kolik hodin se dá strávit na fb že? Není to tak trochu plýtvání času? Podle mě docela dost a jsem na sebe naštvaná, že vlastně celé dny proflákám a nic z toho. Takže možná by to chtělo vymyslet nějaký plán, co říkáte?

Sport: jsem jeden z těch, co by rádi sportovali, ale nějak se nedovedu donutit konečně začít. Nemáte nějaké nápady? Zatím uvažuji nad třicetidenními výzvami, protože to není sice bezva cvičební plán, ale na druhou stranu někde se začít musí .

Make-up: většinou si dávám jen řasenku a tužku a tím veškerá snaha o namalování mého obličeje končí. Ne že bych chtěla mít na sobě tuny líčidel, ale občas si aspoň dát stíny na oči by určitě nebylo na škodu ;)

Móda: neuvěřitelně se mi líbí titulky článku jako Šatník za babku a jako ukázku dají kalhoty za tři tisíce. Možná pro někoho jsou tyto kalhoty levné, ale pro mě nebo lidi v mém okolí jsou to zbytečně vyhozené peníze nebo by na to vůbec neměli.  Myslím si, že je mnohem těžší oblékat se hezky, když k tomu máte omezený rozpočet. Ne že bych já sama se oblékala nijak zvlášť úžasně, ale právě to by se mohlo zlepšit a přitom si nezruinovat svůj rozpočet.

A k tomu další kupa věcí, co bych ráda změnila, ale pořád nic. V nejbližších dnech se můžete těšit na recenze knížek, filmů a tak dále a tak dále. Co myslíte, budu jako Bridget a zůstanu ve starých kolejích nebo se něco změní?

Foto:http://zeny.iprima.cz/sex-vztahy/jste-na-tom-jako-bridget-jonesova-otestujte-se

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a čtyři